کردستان، دهگلان، خیابان استقلال، کوچه خیام (اتحادیه) شماره تماس:08735128796 جواب‌دهی آنلاین
جواب‌دهی آنلاین
×

خدمات ویژه

خانه » خدمات ویژه

تخفیف ها

در مراجعه اول به آزمایشگاه در سیستم پذیرش به صورت خودکار شماره اشتراکی (بر مبنای کد ملی) برای شما ثبت می گردد. در مراجعه های بعدی به تناسب تعداد مراجعه تخفیف هایی به صورت خودکار برای شما در نظر گرفته می شود و این بدان معنی است که هرچه تعداد مراجعه شما بیشتر باشد، درصد تخفیف بیشتری به شما تعلق می گیرد.

سازمان ها و ادارات

آزمایشگاه دانش این آمادگی را دارد که با سازمان‌های دولتی و خصوصی تفاهم نامه ای برای انجام آزمایش های دوره ای کارمندان و خانواده آنها عقد نماید. بر این اساس مزایاهای آزمایشگاه دانش به این عزیزان تعلق می گیرد.

خدمات غیرحضوری

برای رفاه حال همشهریان گرامی، ما نیاز دانستیم شرایطی فراهم کنیم که در هزینه زمانی و رفت و آمد شما صرفه جویی شود. خدمات اینترنتی آزمایشگاه دانش طوری طراحی شده است که شما بتوانید در منزل و یا محل کار خود با مراجعه به سایت آزمایشگاه نسخه خود را برای انجام پذیرش ثبت نمایید. همکاران ما در اسرع زمان با شما تماس میگیرند و بدون نیاز به حضور شما کار پذیرش نسخه  انجام و زمان مراجعه برای نمونه گیری را برای شما تعیین می کنند.

همچنین شما میتوانید درخواست انجام نمونه گیری درب منزل را از ما داشته باشید. همکاران مجرب نمونه گیری آزمایشگاه به محل شما مراجعه و نمونه گیری مربوطه را انجام می دهند و نمونه ها بر اساس رعایت اصول استاندارد حمل نمونه آزمایشگاه مرجع سلامت انجام میگردد.

ارسال جواب های آزمایش هم به صورت های مختلف و بسته به نیاز شما قابل انجام می باشد. هم اکنون جواب آزمایش برای مراجعین محترم به اشکال زیر قابل ارسال می باشد.

  • دریافت جواب از طریق سایت آزمایشگاه (جوابدهی اینترنتی)
  • ارسال لینک جواب با SMS
  • ارسال فایل PDF با واتساپ
  • ارسال فایل PDF با ایمیل

سالمندان و افراد ناتوان

شما میتوانید برای سهولت و رعایت شرایط خاص افراد سالمند و یا ناتوان درخواست انجام نمونه گیری درب منزل را از ما داشته باشید. همکاران مجرب نمونه گیری آزمایشگاه به محل شما مراجعه و نمونه گیری مربوطه را انجام می دهند و نمونه ها بر اساس رعایت اصول استاندارد حمل نمونه آزمایشگاه مرجع سلامت انجام میگردد.

همچنین برای دریافت جواب آزمایش، ارسال جواب های آزمایش به صورت های مختلف و بسته به نیاز شما قابل انجام می باشد. هم اکنون جواب آزمایش برای مراجعین محترم به اشکال زیر قابل ارسال می باشد.

  • دریافت جواب از طریق سایت آزمایشگاه (جوابدهی اینترنتی)
  • ارسال لینک جواب با SMS
  • ارسال فایل PDF با واتساپ
  • ارسال فایل PDF با ایمیل

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به آزمایشگاه دانش دهگلان می باشد. طراحی و پیاده سازی توسط شورتکات پلاس